Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Hotel Spectrum *** Trnava

  Späť na regiónHotel Spectrum *** Trnava

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Trnava

Hotel Spectrum ***

Hotel SPECTRUM ponúka komfortné hotelové ubytovanie za výhodné ceny v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vo všetkých izbách a v apartmánoch.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kúpeľnou so sprchovacím kútom, televízorom, bezplatným WiFi internetovým pripojením. Parkovanie na parkovisku priamo pred hotelom SPECTRUM je bezplatné.

Z izieb je pekný výhľad na okolie mesta Trnava a naša webová stránka Vám umožní prostredníctvom fotografií nahliadnuť do našich izieb a objednať si izbu, ktorá farebným zladením, či dizajnom najviac vyhovuje Vášmu vkusu.

Blízkosť historického centra, zimného štadióna, futbalových, tenisových ihrísk a kúpaliska prispieva k tomu, že Hotel Spectrum je obľúbeným miestom ubytovania nielen pre zahraničných a domácich turistov, ale i profesionálov cestujúcich v rámci svojho povolania, športovcov, rodiny s deťmi.

Hotel je známy svojou chutnou kuchyňou a príjemnou reštauráciou, ktoré sú vďaka svojmu spoľahlivému personálu a kvalitnej technológii dodávateľom stravy pre mnohé podniky a organizácie.

Cena za ubytovanie od :   16   do   60
 
štandard, komfort, premium, apartmán. Podľa izby a počtu osôb.
Detail na webe
http://www.hotelspectrum.sk

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Vladimíra Clementisa 13, 917 00 Trnava
Zobrazit na mapě

Poznámka :
KONFERENCIE - 3 miestnosti pre rôzne podujatia a akcie.

Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2019 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu