Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Hostel Agat Trnava

  Späť na regiónHostel Agat Trnava

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Trnava

Hostel Agat

Ponúkame ubytovanie pre turistov, obchodných cestujúcich, robotníkov a študentov. Hostel Agat sa nachádza v tichej lokalite Trnavy. Ubytovanie ponúka v 2/3/4-ložkových izbách v rôznych štandardoch. Štandard ubytovania využijú nároční klienti ako aj turisti, robotníci a študenti. Hostel Agat disponuje 7x štvorlôžková izba, 4x trojlôžková izba, 6x dvojlôžková izba. Maximálna kapacita je 52 lôžok. Budova ubytovne je zateplená a všetky izby majú plastové okná.

Ubytovanie je riešené v samostatných izbách s vlastnou kúpeľňou a wc, alebo spoločnou. Každá izba má LCD televízor s príjmom 50 kanálov, Wifi nonstop internet, chladničku a varnú kanvicu. Izby s vlastnou kúpeľnou sú hotelového standardu. Izby so spoločnou kúpeľňou sú aj podkrovného typu, ktoré ponúkajú súkromie. V ubytovni sa nachádza kuchyňa, v ktorej klient môže využiť varnú dosku alebo mikrovlnnú rúru na ohrev jedla.

Hostel Agat - ponúka aj upratovací servis v cene ubytovania. Za nízky poplatok je možné využiť aj pranie bielizne v automatickej práčke.

Stravovanie: V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, ktoré ponúkajú teplú a studenú stravu. Na výber mate aj rôzne šaláty ale aj obedové menu už od 3,30 EUR.

Potraviny: Billa sú vzdialené asi 3 min. od hostela.

Nákupné centrum: Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava.

Parkovanie: pred hostelom zdarma.

Do centra mesta je to len 10 minút kľudnou chôdzou, hlavná stanica len 6 minút. Neďaleko je Trnavská univerzita v Trnave a Fakultná nemocnica Trnava a vojenský cintorín.

Cenník

Izba s vlastnou kúpeľňou 2/3/4-lôžová izba
1 noc 14 EUR os/noc 2-10 nocí 12 EUR os/noc 11-30 nocí 9 EUR os/noc nad 30 nocí 7 EUR os/noc

Izba so spoločnou kúpeľňou 2/3/4-lôžová izba
1 noc 12 EUR os/noc 2-10 nocí 10 EUR os/noc 11-30 nocí 7 EUR os/noc nad 30 nocí 5 EUR os/noc

Cena za ubytovanie od :   6   do   21
 
Podľa izby a dĺžky pobytu.
Detail na webe
http://www.hostelagat.sk

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Jasná 5, 917 01 Trnava
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2019 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu