Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Ubytovanie Žilina

Pokročilé hľadanie Cenník a porovnanie výhod   Kontakt Najlepšie ceny

Okres Žilina leží v Žilinskom kraji, v jeho západnej časti a jeho centrum je zároveň aj krajským mestom. Veľkú časť rozlohy zaberá najmä v centrálnej časti Žilinská kotlina, na juhu nadväzuje Rajecká, Domanižská a Čičmianska kotlina, na juhozápade Bytčianska kotlina, na severe Kysucká kotlina a na severovýchode Štefanovská kotlina. Časť hraníc okresu vedie po hrebeňoch okolitých pohorí, pričom najvýraznejším je hrebeň Malej Fatry na východe. Juhozápadná časť prechádza Strážovskými a Súľovskými vrchmi, západná a severozápadná hrebeňom Javorníkov a severná Kysuckou vrchovinou. Vo východnej časti žilinského okresu sa na území Krivánskej Fatry nachádza národný park.Na severe hraničí s okresom Bytča, Čadca a Kysucké Nové Mesto, na juhu s okresom Dolný Kubín a Martin. Na západe má potom hranicu s okresu Považská Bystrica, Prievidza a Ilava. Má rozlohu 815 km2, žije tu 156 411 obyvateľov a priemerná hustota zaľudnenia je 192 obyvateľov na km2. Správne sídlo okresu je mesto Žilina.



Ubytovanie penzióny, hotely, chaty, chalupy Žilina

Triedenie


Foto


Ohodnoť ubytování

Terchová

Chata na Grúni
 

Ubytovanie v chate. Kapacita je 40 lôžok v 11 izbách. Teplá a studená voda, odkladacie police, elektrické kúrenie, WC a sprchy spoločné. Reštaurácia s TV/SAT, video, WIFI   ...                                                                  viac o ubytovaní



Foto


Ohodnoť ubytování

Varín

Chata Borovica
 

Ubytovanie v chate s kapacitou pre 27 ľudí, spoločenská miestnosť, jedáleň, altánok, parkovisko.



Foto


Ohodnoť ubytování

Belá (okres Žilina)

Chata Chabadová, Terchová
 

Chata nachádzajúca sa v blízkosti Malej Fatry, ubytovanie pre 11 osôb v 3 izbách, celoročný prístup autom.



Foto


Ohodnoť ubytování

Žilina

Chata Barborka
 

Ubytovanie v podkroví v dvoch dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky s kompletným vybavením.



Foto


Ohodnoť ubytování

Belá (okres Žilina)

Chata Tamarka
 

Možnosť celoročného ubytovania v chate Tamarka - spoločenská miestnosť, WC, sprchový kút, zariadená kuchyňa, jedálenský kút, 3 a 4-posteľové izby.



Foto


Ohodnoť ubytování

Terchová

Hacienda Pod skalkou
 

Ubytovanie v 3 apartmánoch pre 16 osôb. Každý apartmán je zariadení sociálnym zariadením, kompletne zariadenou kuchyňou, krbom, TV, DVD, satelitom, posilovňou a stolným f   ...                                                                  viac o ubytovaní



Foto


Ohodnoť ubytování

Rajecké Teplice

Chata Rajteplice
 

Poskytovanie ubytovania v chatke s vlastnou kúpeľňou a kuchynkou. Možnosti športových, relaxačných a kultúrnych aktivít v okolí.



Foto


Ohodnoť ubytování

Terchová

Chata Sunvalley
 

Ubytovanie na chate v tichom prostredí medzi dedinami Terchová a Biely Potok. Ubytovanie pre 6 osôb, kompletne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť.



Foto


Ohodnoť ubytování

Terchová

Drevenica Jakub
 

Zrekonštruovaná drevenica. Celková kapacita drevenice je 10 osôb v troch izbách. Súčasťou drevenice sú 2 kúpeľne, WC, plne vybavená kuchyňa.



Foto


Ohodnoť ubytování

Terchová

Chata Veronika
 

Ubytovanie v chate pre 11 osôb. Štyri 2 - lôžkové izby, jedna s prístelkou a jedna 1-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, vybavená kuchyňa.



Foto


Ohodnoť ubytování

Rajec

Peter Hlaváč - Natura Team
 

Sprostredkovanie ubytovacích zariadení na Slovensku - chaty, chalupy, drevenice, penzióny, hotely, wellness, lyžovanie. Online rezervácie ubytovacích zariadení.



Foto


Ohodnoť ubytování

Belá (okres Žilina)

Chata Barborka
 

Celoročné ubytovanie v chate Barborka - spoločenská miestnosť, WC, kúpeľňa, TV, krb, zariadená kuchyňa, 3 a 4-lôžkové izby.



Foto


Ohodnoť ubytování

Belá (okres Žilina)

Chata Adrianka
 

Ubytovanie v chate v Belej - 4-posteľové izby, spoločenská miestnosť s krbom, zariadená kuchyňa s jedálenským kútom.



Foto


Ohodnoť ubytování

Terchová

Chata Soňa
 

Ubytovanie v tichom lesnom prostredí na južnom svahu Sokolia. Kapacita zariadenia je 10 lôžok v 2 izbách, spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Pri chate sa nachádza   ...                                                                  viac o ubytovaní



Foto


Ohodnoť ubytování

Kunerad

Chata Karolína
 

Ubytovanie v rekreačnej chate v prírodnom prostredí v chatovej oblasti obce Kunerad.

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 26
. 1 3 4 7 A B C Č D E F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž     prehľad podľa ceny
Tipy na ubytovanie


 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2024 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu