Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

. 1 3 4 7 A B C Č D E F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Hotel Ibis Bratislava Centrum  (BratislavaHotel Ibis Bratislava Centrum je situovaný pod Bratislavským hradom, iba 5 minút chôdze od starého m..
Penzión Igor Janits - Carp Paradise  (Zemianska OlčaSúkromný boilesový rybársky revír - možnosť rybolovu a ubytovania pri rybníku v apartmánoch so sociá..
Chata Igor Orčík - u Igora  (BabínPrenájom chaty na brehu Oravskej priehrady. Ubytovanie v dvoch spálňach a detskej izbe, vonkajší alt..
Penzión Ildikó  (Veľký MederApartmán so samostatným vchodom - štvorpostelová spálna, spolocenská miestnost s roztahovacou sedaco..
Hotel Imet Centrum  (BratislavaImet Centrum ponúka ubytovanie s vlastnou kúpelnou v športovom komplexe na rozmedzí mestských castí ..
Hotel IMPIQ  (TrnavaNový a moderne zariadený hotel Impiq sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti centra mesta. Okrem in..
Hotel Impression  (OščadnicaImpression is located in Ošcadnica. Free WiFi access is available in this chalet. The accommodation ..
Penzión Imrich Belaň, ubytovanie  (PrašiceUbytovanie na Duchonke - reštaurácia, diskotéky.
Penzión Inatour Slovakia, spol. s r.o.  (Spišská Nová VesPonuka pobytov na Slovensku - lyžiarske, liečebno - rehabilitačné, relaxačné, týždňové, víkendové, l..
Kemp ing a ubytovanie na roľníckom dvore na Liptove  (Liptovská KokavaUbytovanie v stanoch a karavanoch. Zariadenie - toalety, sprchy, umývadlo v kúpeľni, ohnisko, parkov..
Kemp ing Bystrina  (Demänovská DolinaKemp Bystrina sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 1 km od lyžiarskeho strediska Žiarce a 150 metrov od ..
Kemp ing Pacho  (Veľká ČausaPrevádzkovanie campingu - parkovanie pre karavany a pripojenie na elektrinu a vodu.
Kemp ing u Svätého Urbana****  (PodhájskaUbytovanie vo voľnej prírode počas letnej sezóny s kapacitou 30 miest na umiestnenie karavanov a 60 ..
Kemp ing Varin  (ŽilinaKemping Varín sa nachádza v obci Varín, 500 metrov od Národného parku Malá Fatra. Ponúka vám ubytova..
Kemp ing Villa Betula  (Liptovská SielnicaKemping - ubytovanie v mobilných domoch, v karavanoch a v klasických stanoch. K dipozícii reštauráci..
Penzión Ing. Daniela Ušiaková - DAPEX  (Považská BystricaPrenájom chaty, ubytovanie v 2 izbách, možnosť cyklistiky.
Hotel Ing. Helena Melková - Heľpa  (HeľpaK dispozícii 11 dvojposteľových izieb a dva apartmány, reštaurácia, kaviareň, banketová miestnosť, b..
Penzión Ing. Ivan Hodoši - Privat Daniela  (SmižanyUbytovanie v súkromí v blízkosti národného parku Slovenský raj. K dispozícií kuchyňa, jedáleň, spolo..
Chalupa Ing. Iveta Lukáčová - AEDA  (Liptovské SliačeUbytovanie na chalupe na Liptove, spoločenská miestnosť, vlastné sociálne zariadenie na každej izbe,..
Chata Ing. Jana Bužková - MoJa  (Liptovský TrnovecUbytovanie v chate, k dispozícii 3 izby, kuchyňa, sociálne zariadenie a spoločenská miestnosť s krbo..
Penzión Ing. Jana Machová - Ubytovanie  (Liptovský MikulášUbytovanie v apartmáne s kapacitou 5 a 4 osoby v centre mesta s vybavením - chladnicka, varná konvic..
Penzión Ing. Janka Vinklárková - Drevenica u Vinklika  (Žiar (okres Liptovský Mikuláš)Drevenica s celkovou kapacitou 12 lôžok. K dispozícii zariadená kuchyňa spojená so spoločenskou mies..
Penzión Ing. Marcel Pardek - ubytovanie v súkromí  (ZuberecUbytovanie v rodinnom dome na samostatnom poschodí, 3-lôžková a 2-lôžková izba. Vybavená kuchyňa so ..
Penzión Ing. Mária Jakubovová - Penzión Čergov  (KľušovUbytovanie v penzióne - 5 dvojlôžkových izieb, vlastné WC a kúpeľna s vaňou a sprchovým kútom. Zaria..
Penzión Ing. Ondrej Samončík - ubytovanie  (Spišská Nová VesPoskytovanie ubytovania v súkromí, 2 štvorlôžkové izby, 1 trojlôžková izba, 1 dvojlôžková izba, kuch..
Penzión Ing. Peter Molnár PARMO AGENTÚRA  (Rimavská SobotaUbytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariad..
Penzión Ing. Radoslav Španko - Vila Rado  (SmrečanyChalupa s celkovou kapacitou 13 lôžok - 4 spálne. K dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a barov..
Penzión Ing. Valéria Lešková - privát  (VlachovoUbytovanie poskytované v podkroví rodinného domu v zariadených izbách. K dispozícii 2 dvojlôžkové iz..
Chata Inovecká  (Trenčianske JastrabieUbytovanie v chate s kapacitou 31 lôžok - šesť, troj a dvojposteľové izby a apartmán. Ubytovanie v s..
Hotel inski River Park  (BratislavaPäthviezdickový hotel Kempinski River Park sa nachádza priamo na brehu Dunaja, 15 minút chôdze od ce..
Kemp inski River Park *****  (BratislavaHotel je situovaný priamo na brehu Dunaja s možnosťou usporiadania kongresov. Izby sú vybavené audio..
Hotel Inštitút Bankového Vzdelávania NBS  (BratislavaUbytovacie zariadenie Inštitút bankového vzdelávania NBS sa nachádza v rezidencnej štvrti Bratislavy..
Penzión Inštitútu pre verejnú správu v stredisku Duchonka  (PrašiceUbytovanie - apartmán, päť, štvor a trojposteľové izby, domčeky s kuchynkou a sociálnym zariadením.
Hotel INTER KOŠICE a.s.  (KošiceUbytovacie a reštauračné služby v hoteli. K dispozícii vitálny svet so saunami, rôzne druhy výriviek..
Penzión INTER ŠPORT CENTRUM VRŠATEC, spol. s r.o.  (PruskéTrojhviezdičkový hotel - ubytovanie s kapacitou 70 lôžok. Izby sú jedno a dvojlôžkové, k dispozícii ..
Kemp INTERCAMP s.r.o.  (BratislavaAutokemping s kapacitou 200 stanových jednotiek, chatky, bungalovy, prírodné kúpalisko, športoviská..
Chata Ivan Dibdiak - Zákamenné  (ZákamennéUbytovanie na chate v Zákamennom. 2 izbový objekt s počtom lôžok 8 + 2 prístelky. K dispozícií kuchy..
Penzión Iveta - ubytovanie v súkromí  (HôrkaUbytovanie v rodinnom dome na poschodí s vlastným vchodom. Spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou,..
Penzión IVONIS, s.r.o. - ubytovanie a stravovanie  (ChmeľováUbytovanie a stravovanie, denné pobyty rodičov s deťmi, školy v prírode, školské výlety, semináre, š..

. 1 3 4 7 A B C Č D E F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2024 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu