Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Amade Château Vrakúň

  Späť na regiónAmade Château Vrakúň

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Vrakúň

Amade Château
Rezervuj ubytování

Tento 5-hviezdickový boutique hotel sa nachádza na Žitnom ostrove v meste Vrakún a ponúka elegantne zariadené izby, krytý bazén, tradicné turecké kúpele a konferencnú miestnost. V hoteli nájdete i vínnu pivnicu a fajciarsky salónik. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné parkovisko s obsluhou. Izby hotela Amade Château sú individuálne zariadené a zdobené rucne malovanými tapetami a rucne tkanými prikrývkami. Izbová služba je k dispozícii po celý den. Niektoré izby majú vlastné patio alebo terasu. V reštaurácii hotela môžete ochutnat tradicné slovenské jedlá a pritom sa kochat výhladom do anglickej záhrady. Cukráren s rucne malovanými prírodnými scenériami ponúka cerstvé pecivo a koláce. Na nápoj pri krbe si môžete zájst do lobby baru. Oddychovat môžete napríklad na slnecnej terase, vo vonkajšom alebo krytom bazéne alebo v tureckých kúpeloch (hammam) s tradicnými procedúrami. V hoteli si môžete zahrat aj tenis alebo bedminton. Taktiež sa môžete vybrat spoznávat okolie zo sedadla požicaného bicykla. Centrum mesta Dunajská Streda je vzdialené 10 km. Cesta na bratislavské letisko trvá autom približne 40 minút. Dráha Slovakia Ring je situovaná 15 km od hotela a do golfového klubu Welten Golf je to 20 km. Dostihová dráha Hippo Arena Šamorín je vzdialená 35 km. Do Viedne to budete mat 122 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 

Detail na webe
Amade Château

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Vrakún 333, 930 25 Vrakún, Slovensko
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  6 6 3 1 8 7
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu