Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Apartmanový dom Alojz Habovka

  Späť na regiónApartmanový dom Alojz Habovka

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Habovka

Apartmanový dom Alojz
Rezervuj ubytování

Apartmánový dom Alojz vám ponúka rodinné ubytovanie na okraji obce Habovka, len 300 metrov od lesa. Apartmány majú balkón a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Lyžiarske stredisko Zuberec je vzdialené 3 km a lyžiarsky areál Spálená sa nachádza 10 km od ubytovacieho zariadenia. V dome si môžete zakúpit poukazy Orava Pass s mnohými zlavami, ako je napríklad zlava 10 % do niektorých lyžiarskych oblastí, zlava 15 % do lyžiarskej školy ci zlava 15 % do termálneho parku Meander Thermal Park Oravice. Všetky apartmány majú výhlad na hory a nájdete v nich kuchynu alebo kuchynku, jedálenský stôl, obývaciu izbu, satelitnú TV a 1 alebo 2 kúpelne so sprchovacím kútom a s toaletou. V cene ubytovania sú zahrnuté uteráky a postelná bielizen. V areáli apartmánového domu Alojz nájdete záhradu s terasou a detské ihrisko. Reštaurácia a supermarket sú vzdialené 30 metrov. Na mieste i v okolí zariadenia sa môžete venovat rôznym aktivitám vrátane lyžovania, cyklistiky a pešej turistiky. Pri apartmánoch je k dispozícii bezplatné parkovisko. V cene ubytovania je zahrnutá návštevnícka karta, ktorá poskytuje množstvo zliav a dalších výhod v regióne.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Stodolisko 110, 027 32 Habovka, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  7 0 6 0 7 6
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2024 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu