Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

FatraPark Apartments Ružomberok

  Späť na regiónFatraPark Apartments Ružomberok

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Ružomberok

FatraPark Apartments
Rezervuj ubytování

Apartmány FatraPark sa nachádzajú v priestoroch komplexu Fatrapark 2, uprostred Národného parku Velká Fatra. Ponúkajú vám ubytovanie v apartmánoch s vlastnou kúpelnou, prístup na lyžiach až pred vchod, reštauráciu, terasu, záhradu, úschovnu lyží a detský kútik. Vo verejných priestoroch máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete parkovat bezplatne na súkromnom parkovisku. Všetky apartmány FatraPark majú výhlad na hory, posedenie, rozkladaciu pohovku, satelitnú TV, kompletne vybavenú kuchynu s jedálenským stolom, úschovnu lyží a vlastnú kúpelnu so sprchovacím kútom. Jedlo si môžete objednat v reštaurácii na mieste a dalšie reštaurácie, obchody s potravinami a supermarkety nájdete v Ružomberku, ktorý sa nachádza vo vzdialenosti 2 km. Na mieste alebo v okolí sa môžete venovat rôznym aktivitám vrátane lyžovania, cyklistiky a pešej turistiky. Ski Park Ružomberok sa nachádza iba 150 metrov od apartmánov a malebná dedinka Vlkolínec, zapísaná na zozname svetového dedicstva UNESCO, sa nachádza 3 km od apartmánov. Stredoveký hrad Likava sa nachádza vo vzdialenosti 7 km a termálne kúpalisko Bešenová je vzdialené 15 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Hrabovska dolina 5386, 034 01 Ružomberok, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  8 3 3 3 3 0
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2024 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu