Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Havran Cottage Krupina

  Späť na regiónHavran Cottage Krupina

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Krupina

Havran Cottage
Rezervuj ubytování

Ubytovacie zariadenie Havran Cottage sa nachádza na pokojnej lokalite v lone prírody. Je vzdialená 5 km od Krupiny. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom, slnecnú terasu a spolocnú kuchynu. Vo všetkých priestoroch môžete zdarma využívat Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste sa nachádza aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacie zariadenie Havran Cottage ponúka indiánske típí, podkrovný apartmán, dvojlôžkovú izbu a príves. Indiánske típí má plne podšité plátno, kryt odolný proti daždu a je vybavené kokosovými rohožami a kobercekmi. Príves je umiestnený na lúke a je zrekonštruovaný a zariadený v rustikálnom štýle. K dispozícii sú vám tu hry a knihy. Najbližšia reštaurácia a obchod s potravinami sa nachádzajú vo vzdialenosti 5 km. Na mieste a v blízkom okolí si môžete vybrat z ponuky rôznych aktivít vrátane turistiky. Jazero Bebrava sa nachádza 3 km od chaty a Vrch Sitno je vzdialený 20 km. Mesto Banská Štiavnica a jeho okolie, ktoré UNESCO vyhlásilo za historické svetové dedicstvo, sa nachádza 20 km od ubytovacieho zariadenia.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Havran 1548, 96301 Krupina, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  1 0 4 0 2 3
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2022 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu