Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Aniel Privat Bobrovec

  Späť na regiónAniel Privat Bobrovec

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Bobrovec

Aniel Privat
Rezervuj ubytování

Aniel Privat je rodinou spravovaný penzión postavený v tradicnom štýle s drevenými prvkami. Nachádza sa v obci Pavlova Ves. Ponúka farebné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhladom na Vysoké Tatry. Penzión je obklopený zelenou. Všetky ubytovacie jednotky majú posedenie a vlastnú kúpelnu s toaletnými potrebami zdarma. Niektoré majú drevený nábytok a stropy s dreveným obložením. Hostia môžu relaxovat v priestrannej udržiavanej záhrade, ktorá je vybavená príslušenstvom na grilovanie. K dispozícii je aj spolocná kompletne vybavená kuchyna. Možnosti na lyžovanie poskytujú nedaleké strediská v Závažnej porube (13 km) a v Jasnej (20 km). V penzióne si môžete požicat bicykel a využit úschovnu lyží. Zastávka miestnych autobusov je vzdialená 500 metrov. Vodná nádrž Liptovská Mara s plážami a zariadeniami pre vodné športy je vo vzdialenosti 5 km. Aquapark Tatralandia je vzdialený 5 km a centrum Liptovského Mikuláša 7 km. K Demänovskej jaskyni Slobody sa autom dostanete za 25 minút. Múzeum liptovskej dediny Pribylina je od penziónu vzdialené 25 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Pavlova Ves 51, 03221 Bobrovec, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  8 4 3 7 3 0
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu