Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Ranch Amadeus Valentová

  Späť na regiónRanch Amadeus Valentová

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Valentová

Ranch Amadeus
Rezervuj ubytování

Ubytovacie zariadenie Ranch Amadeus sa nachádza v Turcianskej kotline obklopenej pohorím Malá Fatra, 5 minút jazdy od Národného parku Velká Fatra. Ponúka množstvo vonkajších aktivít a reštauráciu v štýle divokého západu s krbom. Personál ubytovacieho zariadenia Ranch Amadeus vám môže zabezpecit hipoterapiu vedenú kvalifikovanými psychológmi. Pocas pobytu sa môžete tiež venovat jazde na konoch a skijöringu - lyžiarskej disciplíne, pocas ktorej budete tahaní konom. Z ubytovacích jednotiek zariadených v country štýle sa môžete pokochat výhladom na farmu a nedalekú rieku. K dispozícii je vám plne vybavená kuchyna, obývací priestor a samostatná spálna. Rybolovu sa môžete venovat na rieke Turiec, ktorá sa vinie v blízkosti ranca. Povolenie je možné získat priamo na mieste. Na požiadanie vám ubytovacie zariadenie zabezpecí zapožicanie áut a bicyklov, ci zorganizuje rafting a výlety do národného parku. Hostom je tiež na požiadanie k dispozícii terasa s grilom a plná penzia. Aquapark a termálne kúpele Turcianske Teplice sú vzdialené 5 minút jazdy autom. Do historického mesta Martin sa autom dostanete za 10 minút, zatial co do lyžiarskeho strediska Martinské hole je to 20 minút jazdy.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Valentova 44, 03843 Valentová, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  7 8 4 7 1 4
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2021 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu