Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

A7 Apartments Komárno

  Späť na regiónA7 Apartments Komárno

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Komárno

A7 Apartments

Ponúkame Vám novovybudované ubytovanie v súkromí, cenovo prijateľné, komfortné apartmány a izby. „A7 Apartments” sa nachádza v centre mesta Komárno v blízkosti mnohých kultúrnych pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska, reštaurácii a kaviarní.

Krátkodobé a dlhodobé ubytovanie celkovo 3 apartmány a 4 izby s možnosťou raňajok v reštaurácii nachádzajúcej sa 70m od „A7 Apartments”.

Poloha “A7 Apartments” je vynikajúca či už pre večerné prechádzky historickým centrom mesta ale aj pre ľahkú dostupnosť pamiatok, ktoré by ste pri návšteve mesta nemali nechať nepovšimnuté. Vzdialenosti sú minimálne: Nádvorie Európy 300 metrov, termálne kúpalisko 600m, Pevnosť Komárno 900m. Pre tých aktívnejších je tu možnosť korčuľovania, alebo bicyklovania na cyklotrase lemujúcej mesto.

Cena za ubytovanie od :   25   do   70
 
Pri pobyte dlhšom ako 7 dní cena dohodou.
Detail na webe
http://apartments-komarno-a7.sk/

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Svätoondrejská 7, 945 05 Komárno
Zobrazit na mapě

Poznámka :
Vlaková, autobusová stanica “Komárno SK”: 1,5 km , vlaková stanica “Komárom HU”: 1,7 km, obchod potraviny: 0,3 km, supermarket: 0,8 km , reštaurácia: 0,1 km , kaviareň: 0,1 km , rieka Dunaj: 0,2 Km , hranice HU: 0,8 km.

Vybavenie ubytovanie

 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu