Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Apollo Hotel Bratislava

  Späť na regiónApollo Hotel Bratislava

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Bratislava

Apollo Hotel Bratislava
Rezervuj ubytování

Hotel Apollo Bratislava sa nachádza medzi Starým mestom a bratislavskou obchodnou štvrtou 1,5 km od novej budovy Slovenského národného divadla. Jeho súcastou je gurmánska reštaurácia. Všetky izby boli zrenovované v rokoch 2013 a 2014 a sú vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Do nákupného centra Eurovea a k Dunaju dôjdete pešo za 15 minút. Všetky izby sú klimatizované a vybavené satelitnou TV s medzinárodnými a prémiovými programami, minibarom a k dispozícii máte aj bezplatnú vodu vo flašiach a príslušenstvo na prípravu caju a kávy. Platené TV programy môžete sledovat zadarmo. Pred hotelom sa nachádza súkromné parkovisko. V lobby bare a na letnej terase si môžete vybrat zo širokej ponuky špeciálnych druhov kávy a miešaných nápojov. Reštaurácia Sv. Huberta je známa gurmánskymi jedlami, ako sú napríklad pokrmy z diviny a špeciálne sezónne menu. Relaxovat môžete v hotelovej solnej jaskyni a fitnescentre, do ktorých máte vstup zadarmo. Za príplatok si môžete dopriat oddych vo fínskej saune. Do centra mesta sa dostanete trolejbusom za 10 minút alebo pešo za 20 minút. Autobusová stanica Mlynské Nivy sa nachádza 800 metrov od hotela a železnicná stanica je vzdialená 2,5 km. Na bratislavské letisko M. R. Štefánika je to 8 km a na viedenské letisko Schwechat 55 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Dulovo námestie 1, Ruzinov, 821 08 Bratislava, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  8 4 3 7 1 7
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu