Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Falkensteiner Hotel Bratislava

  Späť na regiónFalkensteiner Hotel Bratislava

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Bratislava

Falkensteiner Hotel Bratislava
Rezervuj ubytování

Hotel Falkensteiner Bratislava ponúka neporovnatelnú štýlovú atmosféru v slovenskom hlavnom meste. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra mesta s tradicnými barmi a kaviarnami. Wellness areál, vrátane sauny, hammam a fitnescentra je k dispozícii zdarma. Svetlom zaliata reštaurácia ponúka bohatý a zdravý ranajkový bufet, neskoré ranajky pre tých, ktorí si radi dlhšie pospia, chutné obedové menu, show cooking (prípravu jedla pred ocami hostí) a výborné a la carte (výber z menu) vecere. Bar s oddelenou fajciarskou castou Cigar Lounge pozýva hotelových ako aj domácich hostí na príležitostné stretnutia. Hotel Falkensteiner ponúka široký výber obchodných a konferencných priestorov pre nárocnejších obchodných cestujúcich. Hostia ubytovaní v izbách Executive môžu využit jedinecný vstup do salónika Executive. Salónik je umiestnený na najvyššom poschodí a má terasu s nádherným výhladom na historické centrum mesta. V salóniku môžete využit služby ako bohatý celodenný bufet, medzinárodné denníky, bezdrôtové pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. V hoteli Falkensteiner je k dispozícii podzemné parkovisko. Prezidentský palác sa nachádza len 350 metrov od hotela, Bratislavský hrad je vzdialený necelých 750 metrov, Michalskú vežu môžete navštívit 300 metrov odtialto. Dóm sv. Martina je situovaný 500 metrov od hotela. Rieka Dunaj a nábrežie sa nachádzajú 700 metrov odtialto a na hlavnú bratislavskú železnicnú stanicu prídete za menej ako 1,2 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Pilarikova 5, Stare Mesto, 81103 Bratislava, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  5 3 7 7 6 1
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2024 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu