Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Hotel Koliba Senec

  Späť na regiónHotel Koliba Senec

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Senec

Hotel Koliba
Rezervuj ubytování

Hotel Koliba postavený v štýle tradicnej slovenskej koliby sa nachádza 150 metrov od brehu jazera a len 30 minút jazdy autom od centra Bratislavy. Okrem ubytovania vám ponúka reštauráciu s tradicnou slovenskou kuchynou, bezplatný vstup do vonkajšieho bazéna, fitnescentrum a vírivku. V každej klimatizovanej izbe s vlastnou kúpelnou môžete využívat minibar a LCD TV. V celej budove je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii hotela Koliba zariadenej vo vidieckom štýle si vychutnajte pokrmy tradicnej slovenskej kuchyne a grilované špeciality. Každé ráno sú pre vás pripravené ranajky. Vyberte si z 3-chodového menu a cez víkend sa zabavte pri živej cigánskej hudbe. K dispozícii sú vám aj slnecníky, ležadlá a osušky. Relaxovat môžete v infracervenej saune alebo pocas masáže. Ako hoteloví hostia získate zlavnené balícky do termálnych kúpelov Aquatermal Senec a odvoz na výlety do okolitých miest limuzínou. Na Slnecných jazerách sa môžete opalovat alebo sa venovat rôznym vodným športom. Pocas 20-minútovej prechádzky prídete do centra Senca. Vyskúšajte aj jazdu na konci v obci Hrubá Borša vzdialenej 3 km alebo v obci Blatné vzdialenej 5 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Slnecné Jazerá - Sever, 903 01 Senec, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  1 2 6 6 6 2
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu