Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Al Corso Pension Banská Bystrica

  Späť na regiónAl Corso Pension Banská Bystrica

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Banská Bystrica

Al Corso Pension
Rezervuj ubytování

Al Corso, moderný penzión rodinného typu, sa nachádza iba 5 minút chôdze od centra mesta. Vo všetkých priestoroch penziónu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Pocas svojho pobytu môžete zadarmo využívat aj parkovisko strážené bezpecnostnou kamerou. Izby v penzióne Al Corso sú zariadené masívnym dreveným nábytkom. Všetky sú vybavené TV a je v nich k dispozícii i vlastná kúpelna so sprchovacím kútom. Pri ubytovaní v niektorej z jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových izieb alebo suite si môžete objednat výdatné ranajky. Najbližšie reštaurácie, nákupné centrum a obchody nájdete len 100 metrov od penziónu. Penzión Al Corso sa nachádza hned vedla mestského parku, kde si môžete zabehat alebo sa poprechádzat. Aquapark Aqualand Banská Bystrica je vzdialený necelých 500 metrov. V blízkosti penziónu, do 5 minút chôdze, nájdete aj najväcší slovenský disko klub Ministry of Fun Banská Bystrica. Na ekonomickú fakultu Univerzity Mateja Bela prídete z penziónu peši za 2 minúty. Rooseveltova nemocnica sa nachádza 800 metrov odtialto. Múzeum Slovenského národného povstania nájdete 1,2 km od penziónu a do lyžiarskeho strediska Selce sa dostanete do 10 km. Lyžiarske strediská Šachticky a Králiky sú vzdialené 13 km. Na letisko v Sliaci prídete do 14 km a do lyžiarskeho strediska Ski Snow Donovaly do 16 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Tajovského 22, 97401 Banská Bystrica, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  7 0 5 6 8 8
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu