Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Chata Pohoda Podhájska

  Späť na regiónChata Pohoda Podhájska

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Podhájska

Chata Pohoda

Chata Pohoda sa nachádza v známej obci Podhájska, v prírodnom prostredí chatovej osady len 400 metrov nad termálnym kúpaliskom Podhájska.

Chata je tvorená z dvoch samostatných časti. Každá časť má na prízemí spoločenskú miestnosť s televízorom a satelitom, kompletne zariadenú kuchyňu a kúpeľňu s toaletou. Na poschodí sú dve štvorlôžkové izby, každá s jednou poschodovou posteľou. Chatu si môžete prenajať po častiach alebo ako celok. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi alebo skupinku.

Pri chate oceníte vonkajšie posedenie na terase, z ktorej máte nádherný výhľad na celú obec, termálne kúpalisko a blízke okolie Podhájskej. V areáli je Vám k dispozícii altánok - záhradné posedenie s ohniskom a murovaným krbom s možnosťou opekania a grilovania. Deti poteší trávnatá plocha a pieskovisko. Parkovanie máte zabezpečené na vybudovanom oplotenom parkovisku. Podhájska je obľúbená počas celého roka. Ročne privítame mnoho klientov zo Slovenska ale aj zo zahraničia. Veríme, že čoskoro budete k ním patriť aj Vy.

Cena za ubytovanie od :   9   do   10
 
V cene sú zahrnuté všetky poplatky
Detail na webe
http://www.chata-pohoda.szm.sk/

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa :
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu