Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Drevenica Medvedica Kľačno

  Späť na regiónDrevenica Medvedica Kľačno

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Kľačno

Drevenica Medvedica

Drevenica má dve samostatné časti.
Prvú časť tvorí apartmán, ktorý pozostáva zo vstupnej izby kde sa nachádza aj kompletne vybavená kuchynka, plynový sporák, chladnička s mrazničkou, FTV, SAT, DVD. Tu je možnosť prístelku formou rozkladacej pohovky. Druhú miestnosť tvorí spálňa s manželskou posteľou a ešte jednou posteľou. Na konci je sociálne zariadenie kde je sprchovací kút, WC, umývadlo.
Druhá časť je veľká spoločná a pozostáva zo vstupnej chodby, druhej chodby s vešiakovou stenou, z ktorej sa vchádza do spoločenskej miestnosti – jedálne, kde je aj FTV, SAT, DVD a z tejto spoločenskej miestnosti sa vchádza do kotolne kde je kotol na pevné palivo a ústredné vykurovanie celej drevenice. Z chodby sa ide aj do kuchyne, kde sú dve samostatné a plne zariadené kuchynské linky, dve chladničky, mraznička, dva plynové sporáky. Na konci chodby je sociálne zariadenie v ktorom sa nachádza sprchovací kút, WC a umývadlo. Po schodoch sa ide na poschodie, kde sa z chodby vchádza do štyroch izieb na spanie a dvoch sociálnych zariadení v ktorých je sprchovací kút, WC a umývadlo. Izba číslo 1 má manželské postele a tri ďalšie postele + možnosť prístelku formou sklápacieho gauča. je v nej aj FTV, SAT. Izba číslo 2 je dvojposteľová. Izba číslo 3 je tiež dvojposteľová. Izba číslo 4 má manželské postele a dve ďalšie postele a možnosť prístelku formou rozkladacieho kresla, je tu tiež aj FTV, SAT.
Celá drevenica je postavená z masívneho dreva, zateplená a zariadená v prírodnom štýle.

Cena za ubytovanie od :   10   do   10
 
Pobyt na 6 a viac nocí 10% zľava
Detail na webe
http://www.osadadallas.sk

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Kľačno 142, 972 15 Kľačno
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu