Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Hotel Guľa Batizovce

  Späť na regiónHotel Guľa Batizovce

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Batizovce

Hotel Guľa

Zariadenie Guľa sa nachádza v tichej lokalite na okraji malebnej dedinky Batizovce okres Poprad, v blizkosti Vysokých Tatier.
Prostredie tu ponúka nádhernú panorámu Vysokých Tatier, dokonalý pokoj, čerstvý horský vzduch, bohaté možnosti turistiky či iného športového vyžitia. Ak túžite po dovolenke v takomto prostredí, srdečne Vás k nám pozývame. Váš pobyt si môžete spríjemniť podnikaním nenáročných turistických prechádzok ako aj vysokohorských hrebeňových túr očarujúcou prírodou Výsokých Tatier. Venovať sa môžete aj hubárčeniu, zberu lesných plodov, cyklistike či návšteve blízkych historických a kultúrnych pamiatok. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre skvelú lyžovačku. K dispozícii sú Vám upravené zjazdovky neďalekých lyžiarskych stredísk - Lopušná Dolina (3 km) , SKI Lučivna (5 km), ako aj zjazdovky Vysokých Tatier.


Guľa ponúka :


* ubytovanie - celoročne, v príjemne zariadených dvoj, troj a štvor - lôžkových izbách,* reštaurácia s kapacitou 70 miest ponúka bohatý výber jedál všetrannej gastronómie.* salónik s kapacitou 25 miest pre rôzne rodinné oslavy, výročia či firemné stretnutia.* sála s kapacitou cca 150 miest je vhodná na svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, kary, firmené akcie, raut..

Cena za ubytovanie od :   13   do   15
 

Detail na webe
http://www.hotelgula.sk

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Osloboditeľov 231, 059 35 Batizovce
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2021 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu