Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Červený Kláštor

  Späť na regiónKÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Červený Kláštor

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Červený Kláštor

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Prírodné liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka ponúkajú ubytovanie pre seniorov, páry, skupiny, rodiny s deťmi aj firmy. K dispozícii je ubytovanie viacerých typov.

Načerpajte sily v novom WELLNESS CENTRE s BAZÉNOM pre dospelých i malé detičky. Nechajte sa vymasírovať masážnymi tryskami či vzduchovou masážou posedením na lavičkách pod vodou. Čaká vás SAUNOVÝ SVET, v ktorom sa nachádza infrasauna, fínska sauna a parné sauny s esenciou eukalyptu či soľnými výparmi. Ochlaďte sa po saune tradične v ochladzovacom bazéne, fínskym vedrom, či sprchou ale aj netradične ľadom. Vo wellness centre je hneď niekoľko JACUZZI, nechýba tepidárium, Kneippov chodník a soľná inhalácia.

V samotnom KÚPEĽNOM AREÁLI sa nachádza niekoľko ŠPORTOVÝCH a ODDYCHOVÝCH zón na výborné trávenie voľného času návštevníkmi každého veku. Miesto stíšenia a pokoja poskytuje KAPLNKA s nádhernou ikonou, ktorá je zasvätená Matke Ustavičnej Pomoci. Ďalšími zaujímavými miestami v kúpeľnom parku s výhľadom na panorámu TROCH KORÚN sú kvetinová a bylinková záhradka. Vyskúšajte tiež vonkajšiu KNEIPP terapiu a BALANČNÝ chodník. Kneipp terapia je vodoliečebná otužovacia procedúra založená na pôsobení rozdielu tepla a chladu. Prechod cez vodu plynule nadväzuje na balančný chodník. Účinok chôdze na boso po rôznych druhoch povrchu spočíva v stimulácii receptorov (nervových zakončení) chodidla a následnej reflexnej reakcii svalov celého tela.

V areáli nechýbajú altánky a športové vyžitie umožňujú vonkajšie FITNESS stroje na cvičenie pre 21 cvičiacich súčasne. V kúpeľoch nájdete aj ihriská na BEDMINTON, VOLEJBAL a FUTBAL. Pre aktívny relax slúži tiež vonkajší BAZÉN na osvieženie s protiprúdom, RUSKÉ KUŽELKY, veľký ŠACH alebo PETANG. V neposlednom rade si na svoje prídu aj deti, ktoré sa môžu vyšantiť na DETSKOM IHRISKU s TRAMPOLÍNOU či na veľkej LANOVEJ PYRAMÍDE. V priebehu roka sa v kúpeľoch koná niekoľko kultúrnych a folklórnych podujatí či rôzne zaujímavé akcie, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Cena za ubytovanie od :   26   do   119
 
V závislosti od typu ubytovania, počtu ubytovaných osôb a poskytnutých služieb.
Detail na webe
kupelecks.sk

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Červený Kláštor 147
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2024 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu