Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Červený Kláštor

  Späť na regiónKÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Červený Kláštor

 
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Červený Kláštor

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka ponúkajú ubytovanie pre seniorov, páry, skupiny, rodiny s deťmi aj firmy. K dispozícii je ubytovanie viacerých typov.

V samotnom KÚPEĽNOM AREÁLI sa nachádza niekoľko ŠPORTOVÝCH a ODDYCHOVO-RELAXAČNÝCH zón na výborné trávenie voľného času návštevníkmi každého veku. Miesto stíšenia a pokoja poskytuje KAPLNKA s nádhernou ikonou, ktorá je zasvätená Matke Ustavičnej Pomoci. Ďalšími zaujímavými miestami v kúpeľnom parku s výhľadom na panorámu TROCH KORÚN sú kvetinová a bylinková záhradka. Vyskúšajte tiež UNIKÁT v širokom okolí - vonkajšiu KNEIPP terapiu a BALANČNÝ chodník. Kneipp terapia je vodoliečebná otužovacia procedúra založená na pôsobení rozdielu tepla a chladu. Prechod cez vodu plynule nadväzuje na balančný chodník. Účinok chôdze na boso po rôznych druhoch povrchu spočíva v stimulácii receptorov (nervových zakončení) chodidla a následnej reflexnej reakcii svalov celého tela.

V areáli nechýbajú altánky a športové vyžitie umožňujú vonkajšie FITNESS stroje na cvičenie pre 21 cvičiacich súčasne. V kúpeľoch nájdete aj ihriská na BEDMINTON, VOLEJBAL a FUTBAL. Pre aktívny relax slúži tiež vonkajší BAZÉN na osvieženie s protiprúdom, RUSKÉ KUŽELKY, veľký ŠACH alebo PETANG. V neposlednom rade si na svoje prídu aj deti, ktoré sa môžu vyšantiť na DETSKOM IHRISKU s TRAMPOLÍNOU či na veľkej LANOVEJ PYRAMÍDE. V priebehu roka sa v kúpeľoch koná niekoľko kultúrnych a folklórnych podujatí či rôzne zaujímavé akcie, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Cena za ubytovanie od :   36   do   104
 
V závislosti od typu ubytovania, počtu ubytovaných osôb a poskytnutých služieb.
Detail na webe
kupelecks.sk

Nahlásiť nefunkčný odkaz
 
 
Adresa : Červený Kláštor 147
Zobrazit na mapě


Vybavenie ubytovanie 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióne
Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2021 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu