Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Aplend Chatky Tatry Holiday Veľký Slavkov

  Späť na regiónAplend Chatky Tatry Holiday Veľký Slavkov

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Veľký Slavkov

Aplend Chatky Tatry Holiday
Rezervuj ubytování

Rekreacný komplex Aplend Domceky Tatry Holiday sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier v oblasti populárnej pre zimné športy. V areáli s farebnými chatkami nájdete vonkajšie posedenie s možnostou opekania, ako aj futbalové a volejbalové ihrisko. Na mieste sa tiež nachádza reštaurácia Salaš Slavkov, podávajúca jedlá medzinárodnej kuchyne, ktoré si môžete vychutnat pri krbe alebo na letnej terase. Chatky sú zariadené vo vidieckom štýle s teplými farebnými odtienmi a izby sú priestranné a dobre presvetlené. Každá chatka má plne vybavenú kuchynu, jedálenský kút, kúpelnu so sprchovacím kútom a obývací priestor s pohovkou. Každé ráno sa podáva ranajkový bufet. Súcastou wellness centra je vonkajší bazén, vonkajšia vírivka, fínska sauna a relaxacná zóna s vodopádom. Pocas pobytu v rekreacnom komplexe Aplend Domceky Tatry Holiday sa môžete venovat cyklistike, lyžovaniu, pešej turistike alebo prechádzkam v prírode. Na detskom ihrisku sú pre deti pripravené preliezacky a šmýkacky a v blízkosti areálu nájdete aj futbalové ihrisko. Priamo na mieste si tiež môžete zahrat stolný tenis. Známe lyžiarske strediská Starý Smokovec a Tatranská Lomnica sa nachádzajú v okruhu 10 kilometrov, zatial co nedaleký Hrebienok je skvelým východiskovým bodom pre pešie túry. Aquapark Aquacity Poprad je vzdialený len 4 km. Rekreacný komplex Aplend Domceky Tatry Holiday je situovaný v obci Velký Slavkov, pod známym Slavkovským štítom. Na letisko Poprad sú to 3 km. Železnicná zastávka a zastávka autobusu premávajúceho do centra Popradu je vzdialená 900 metrov.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Tatranská 5, 059 91 Velký Slavkov, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  0 1 1 8 0 0
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu