Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Aplend Tatry Holiday Veľký Slavkov

  Späť na regiónAplend Tatry Holiday Veľký Slavkov

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Veľký Slavkov

Aplend Tatry Holiday
Rezervuj ubytování

Ubytovacie zariadenie Aplend Tatry Holiday ponúka nádherné chatky, štýlové domy a apartmány na úpätí Vysokých Tatier 3 km severne od Popradu a popradského letiska. Priamo na mieste máte k dispozícii volejbalové a futbalové ihrisko. Tento komplex je ideálnym miestom na dovolenku plnú oddychu v lone prírody a na cerstvom vzduchu. Nedaleké Vysoké Tatry ponúkajú výborné možnosti na lyžovanie, turistiku a cyklistiku. Rezort Aplend sa nachádza na úpätí najmenších a najkrajších velhôr Vysoké Tatry v dedinke Velký Slavkov priamo pod oblúbeným Slavkovským štítom. Súcastou komplexu je vonkajšie ihrisko s detskými preliezackami a šmýkackami, vonkajšie posedenie a priestor na grilovanie. Nedaleké futbalové ihrisko môžete využívat za drobný poplatok. Súcastou wellness centra na mieste je vonkajší bazén, vonkajšia vírivka, fínska sauna, relaxacná zóna s vodopádom a slnecná terasa. V jedinecnej kolibe Salaš Slavkov si v rustikálnej atmosfére vychutnáte tradicné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Jej súcastou je i krb a letná terasa. Príležitostne tu vecer hráva živá cimbalová hudba. V reštaurácii sa podávajú ranajky, obedy a vecere. V nedalekých mestách Starý Smokovec, Hrebienok a Tatranská Lomnica, ako aj pri ocarujúcom Štrbskom plese sa môžete venovat lyžovaniu, turistike alebo cyklistike a vychutnávat si pritom krásu okolitej prírody. Nechajte sa vyviezt lanovkou na Lomnický štít a pokochajte sa neopakovatelným výhladom na krajinu pod vami. Akvapark v Poprade je vzdialený iba 4 km a do Lomnického golfového klubu (Black Stork) sa z rezortu Aplend Tatry Holiday dostanete autom za pár minút. Približne vo vzdialenosti 200 metrov od rezortu nájdete zastávku autobusov, ktoré vás odvezú do Vysokých Tatier a Popradu. Vlaky do Popradu, Starého Smokovca a k Štrbskému plesu zastavujú na železnicnej stanici vzdialenej asi 900 metrov.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Tatranská 4, 059 91 Velký Slavkov, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  4 2 2 4 2 2
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu