Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Aplend Villas Tatry Holiday Veľký Slavkov

  Späť na regiónAplend Villas Tatry Holiday Veľký Slavkov

 
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania
Fotografie ubytovania


Ohodnoť toto ubytovanie

Veľký Slavkov

Aplend Villas Tatry Holiday
Rezervuj ubytování

Aplend Villas Tatry Holiday je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v obci Velký Slavkov na úpätí Národného parku Vysoké Tatry. Ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatné súkromné parkovisko na mieste. Všetky apartmány v hoteli Aplend Villas Tatry Holiday majú terasu, balkón, vlastný vchod, priestor na posedenie, rozkladaciu pohovku, satelitnú TV s plochou obrazovkou, dobre vybavenú kuchynku a vlastnú kúpelnu so sprchovacím kútom. Originálna reštaurácia Salaš Slavkov s chovom oviec sa nachádza iba 250 metrov od hotela a môžete v nej ochutnat tradicné jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Jej súcastou je i kozub a letná terasa. Príležitostne sa tu vecer môžete zabavit pri živej cimbalovej hudbe. Súcastou wellness centra na mieste je vonkajší bazén, vonkajšia vírivka, fínska sauna a relaxacná zóna s vodopádom. K dalšiemu vybaveniu komplexu patrí stolný tenis, záhrada, úschovna lyží a detské ihrisko. V blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty, ktoré sú k dispozícii za príplatok. V okolí sa môžete venovat lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. Akvapark AquaCity Poprad je vzdialený iba 6,4 km a golfový rezort Black Stork vo Velkej Lomnici sa nachádza vo vzdialenosti 10 km. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica sa nachádza 13,3 km od ubytovacieho zariadenia a jazero Štrbské Pleso je vzdialené 24 km.

Cena za ubytovanie od :   nie je uvedené    
 
 
 
Adresa : Tatranska 5, 059 91 Velký Slavkov, Slovensko
Zobrazit na mapě
 


Na mapách google
Google mapy


Predpoveď počasia v regióneKontaktný formulár

  Meno  
Poznámka:

Využite možnosti kontaktovať majiteľa ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky na ubytovanie, alebo sa chcete spýtať na obsadenosť v termíne, vyplňte kontaktný formulár.

Všetky otázky budú automaticky rovno odoslané na emailovú adresu prevádzkovateľa ubytovanie.

Ak chcete získať bližšie informácie na ubytovaniu, môžete tiež skúsiť prejsť priamo na webové stránky ubytovania.

 
         
  Dotaz    
         
  Email    
         
  Telefon    
  Kontrola proti spamu
  6 5 0 4 5 6
   
     

     

Ďalšie tipy na ubytovanie

 

Ďalšie odkazy

(c) 2008-2020 Katalóg ubytovania na Slovensku

      ubytovanie@ubytovanie-hotely.eu